JoomlaLock.com All4Share.net
Wyjazd do miasta TRUSKAWIEC 19-22 września 2019r. - Cena ...
W poniedziałek, 6 kwietnia 2019 r.w siedzibie przy ul. ...
Szanowni Państwo zapraszamy na wyjazd do Hajdúszoboszlów w ...
Harmonogram Wydarzeń Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej na rok
Święto Kupca w KRAKOWIE organizowane jest w niedzielę  09 ...
Memoriał imieniem Grzegorza Michury – o Puchar Prezesa ...
Wyniki zawodów w strzelectwie sportowym. Memoriał imieniem Grzegorza Michury

Memoriał imieniem Grzegorza Michury – o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckie w Krakowie WIESŁAWA JOPKA
Wyniki zawodów w strzelectwie sportowym  pneumatycznym zorganizowanych w dniu 07 październik 2018 r./niedziela


Kategoria DZIEWCZYNKI:
1/Tokarczyk Alicja Limanowa – 48 pkt.
2/Śmierciak Natalia Limanowa - 46pkt
3/Gomuła Julia-Kraków - 44pkt./najmłodszy uczestnik zawodów-5lat/
4/Wardęga Lena  -L-WA - 38 pkt.
5/Wardęga Anna   L-WA -13 pkt.
6/Chełmecka Julia L-WA


Kategoria CHŁOPCY:
1/Chełmecki Szymon L-wa - 63 pkt. /2x10/
2/Szkarłat Hubert L-WA - 63 pkt. /1x10/
3/Bednarczyk Piotr L-wa - 55 pkt.
4/Kulma Leon L-wa - 45 pkt.
5/Wójcik Jakub  Kraków - 44 pkt./najmłodszy zawodnik/
6/Gawron Kamil L-wa - 41 pkt.
7/Bieda Franciszek L-wa - 40 pkt.
8/Nowak Jakub L-wa - 34 pkt.
9/Wróbel Dawid L-wa - 21 pkt.
10/Gawron Kamil L-wa - 3 pkt.


Kategoria PANIE :   
1/ Śmierciak Krystyna L-wa - 67 pkt.
2/ Bieda Martyna L-wa - 64 pkt./ 4x10/
3/ Bieda Kinga  L-wa - 64 pkt. /3 x 10/ 4/Kulma Wioleta L-wa - 60 pkt. / 1x10/
5-6/ Gowin Lucyna Myślenice + Rogozik Joanna Proszowice - 60 pkt./0x10/
7-8/ Witecka EŁŁa L-wa - 59 pkt.
7-8/ Ciszak Jolanta Kraków - 59 pkt.
9/ Rączkowska Dorota L-wa - 58 pkt.
10/ Oleksy Paulina L-wa - 56 pkt.
11/ Snopek Beata  Kraków - 54 pkt.
12/ Stanisz Bieda Mariola L-wa - 53 pkt.
13/ Korzeniak Małgorzata Kraków - 52 pkt.
14/ Chełmecka Anita L-wa - 47 pkt. /1x10/
15/ Tąta Wiesława   L-wa - 47 pkt.
16/ Tokarczyk  Patrycja L-wa - 47 pkt.
17/ Moszyńska Beata Kraków - 40 pkt.
18/ Bednarz Marcelina L-wa - 27 pkt.
19/ Drabik Krystyna Myślenice - 25 pkt.
20/ Panek Maria Myślenice - 24 pkt.
21/ Kania Beata Brzesko - 23 pkt.
22/ Klakla Marta Myślenice - 22 pkt.
23/ Bąk Halina Kraków - 19 pkt.
24/ Orzechowska Danuta L-wa - 7 pkt.
25/ Łachut Dorota L-wa - 6 pkt.
26-32/ zawodniczki niesklasyfikowane



Kategoria PANOWIE:
1/Stanisz Stanisław L-wa - 65 pkt.
2/Kowalczyk Władysław L-wa - 64 pkt.
3/Trzciński Eugeniusz Myślenice - 63 pkt. / 2 x 10/
4/Sporek Jarosław Kraków - 63 pkt. /1x10/
5-6-7/Michalak Dariusz –Kraków+ Rączkowska Kazimierz L-wa + Ledkiewicz Andrzej K-ów - 62 pkt./ 2x10/
8/Bieda Krzysztof L-wa - 62 pkt. /1x10/
9/Satała Marian Kraków - 61 pkt./2x10+3x9/
10/Bujakowski Jan Proszowice - 61 pkt./2x10+2x9/
11/Wardęga Przemysław L-wa - 61 pkt./1 x 10/
12/Śmierciak Stefan L-wa - 61 pkt.
13/Bujakowski Jerzy Proszowice - 60 pkt./2x10/
14-15-16/Tokarczyk Zbigniew L-wa+ Król Marian L-wa - 60 pkt./1x10+3x9/
6-17/Wilk Marek Proszowice+ Burkat Jan Myślenice - 60 pkt./1x10+2x9/
18/Gomuła Arkadiusz Kraków - 59 pkt./1x10/
19/Jopek Wiesław Kraków - 59 pkt.
20/Baranek Bogdan Brzesko - 57 pkt. /2x10/
21-22/Bednarz Sylwester L-wa  + Tąta Konrad L-wa - 57 pkt. /1x10/
23/Krawczyk Marek Kraków - 57 pkt.
24/Szkarłat Andrzej L-wa - 56 pkt/1x10+3x9/
25-26/Wójcik Bogusław Kraków + Pitala Stanisław L-wa -56 pkt./1x10+2x9/
27-28/Stach Józef L-wa + Moszyński Kazimierz Kraków - 56 pkt./2x9/
29/Wigura Mirosław L-wa - 56 pkt.
30/Oleksy Piotr L-wa - 55 pkt./3x9/
31/Gołąb Andrzej Proszowice - 55 pkt. /2x9/
32/Wardęga Tadeusz L-wa  - 54 pkt.
33/Trzciński Wojciech Kraków - 53 pkt.
34-35/Kotala Jerzy Kraków + Chełmecki Piotr L-wa - 50 pkt.
36/Wróbel Dariusz L-wa - 49 pkt.   /2 x 10/
37/Starowicz Krzysztof L-wa - 49 pkt./ 2 x9/
38/Kruczek Kamil L-wa - 48 pkt.
39/Śmierciak Tomasz L-wa - 47 pkt.
40/Drabik Piotr Myślenice - 46 pkt.
41/Sobczak Lucjan L-wa - 43 pkt.
42/Witecki Tadeusz L-wa - 42 pkt.
43/Tokarczyk Dominik L-wa - 35 pkt.
44/Pilch Eugeniusz Kraków - 25 pkt.
45/Szewczyk Wiesław L-wa
46-52/osoby niesklasyfikowane

Klasyfikacja Drużynowa:
1/Limanowa 196 pkt.
2/Kraków 187 pkt.
3/Myślenice 183 pkt.
4/Proszowice 181 pkt.
5/Brzesko 80 pkt.

Drużynowa konkurencja kulowa:
1/Kraków
2/Myślenice
3/Brzesko
4/Proszowice
5/Limanowa
                   
                        
Kategoria VIP
1/ Trzciński Eugeniusz Myślenice
2/ Ledkiewicz Andrzej Kraków
3-13/OSOBY STRZELAJĄCE SKLASYFIKOWANE
W zawodach uczestniczyło 123 zawodników 

 

 

 

 

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.png

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami na naszej stronie, zapisz się do newslettera.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…